Vincentka je more a človek pochádza z mora

Publikovan: 12.12, 2019    Tma: 

Akciová spoločnosť Vincentka, pokračuje v podpore konferencií a pracovných stretnutí odborníkov z radov ORL, na ktorých dochádza k prospešnej výmene skúseností. Na týchto fórach dochádza k stretnutiam najväčších lekárskych kapacít v odbore ORL. Najnovšie sa takéto ORL Vincentka Fórum 2019 uskutočnilo v Prahe 7.11.2019.  Podujatie usporiadala Klinika otorinolaryngológie a chirurgie hlavy a krku 1. LF UK a FN v Motole, v spolupráci s Vincentkou, a.s. Informoval o tom riaditeľ Vincentky, a.s., Jan Šumšal. 

Poprední lekári ORL odporúčajú Vincentku

"Okrem odborných prednášok o najnovších poznatkoch v odbore otorinolaryngológie bola táto akcia  skvelou príležitosťou zablahoželať k životnému jubileu Prof. Jana Betku. Jeho prednáška na tému 70 rokov s otorinolaryngológiou sa tešila veľkej pozornosti a skončila  potleskom v stoji. Popredný český stomatológ Prof. MUDr. Jan Betka, DrSc., FCMA, emeritný prednosta kliniky ORL a chirurgie hlavy a krku v Motole, oslávil 25.1.2019 svoje 70. narodeniny. Profesor Betka sa podieľal na zásadných zmenách a premenách odbore ORL, je autorom a spoluautorom celého radu odborných publikácií. Každoročne je tiež odborným garantom a organizátorom Vincentka ORL Fóra, konferencie, ktorá je inšpiračným a vzdelávacím stretnutím odborníkov ORL z celej ČR i zahraničia," ocenil J.Šumšal. 

Dodal, že poprední lekári ORL odporúčajú Vincentku nielen pre dospelých, ale aj pre deti. Nedávno preto s spolupráci s Vincentkou, a.s. vytvorili detský rozprávkový výchovný program "Ako sa liečia dinosaury". 

MUDr. Jan Betka sa o Vincentke, pri tejto príležitosti, vyjadril takto: "Menom ORL spoločnosti by som rád poďakoval akciovej spoločnosti Vincentka za dlhodobú spoluprácu. Spoločne sme nedávno vytvorili program pre deti. Tento program je veľmi výhodný pre našich pacientov. Myslíme si, že Vincentka by sa mala používať celoročne, nie je to len minerálna voda, ktorá by sa mala používať v dobe onemocnenia. Ja osobne považujem Vincentku za veľmi dobrú a rád ju pijem." 

Prof. MUDr. Ivo Šlapák, CSc., klinika detskej ORL FN Brno povedal: "Vincentka je ako minerálka známa dlhodobo a liečebné výsledky Vincentky sú veľmi pozitívne. Pokiaľ ide o detských pacientov, tak možno Vincentku popíjať a tým zvyšovať hygienu v oblasti dýchacej cesty, alebo je možné používať ju lokálne. Odporúčame deťom po operácii nosa a paranosálnych dutín aplikáciu Vincentky vo firme spreja, alebo inhalačne tak, aby sa vyčistila sliznica po operácii a zlepšilo sa hojenie. Mamičky vedia o tejto pozitívnej reakcii a deti to znášajú veľmi dobre. Vytvorili sme propagačné materiály, resp. omaľovánky a návody s detskou tematikou, tak aby sa deti mohli pri hre s nimi zoznámiť a aby potom prijímali výplachy, spreje a iné použitia Vincentky ako príjemné. Skúsenosť ukazuje, že to tak je."

Skúsenosti s Vincentkou 

 Prof. MUDr. Viktor Chrobok, CSc., prednosta kliniky ORL a chirurgie hlavy a krku FN Hradec Králové poďakoval takto: "Rád by som menom Českej spoločnosti otorinolaryngológie a chirurgie hlavy a krku  Českej lekárskej spoločnosti Jána Evanjelistu Purkyně poďakoval za spoluprácu s firmou Vincentka. Veľmi si vážime túto spoluprácu, sme radi, že máme k dispozícii ich výrobky, ktoré sú založené na minerálnej vode Vincentka. Používame ju na liečenie zápalov a niekedy aj po liečbe nádorov slizníc dýchacích ciest a prehĺtacích ciest v oblasti hlavy  a krku. Spolupráca je aj u menších pacientov a preto sme veľmi radi, že firma pripravuje aj letáky, pomocou ktorých môžeme informovať i rodičov malých detí, aby aj oni mali radi výrobky firmy Vincentka"

Prof. MUDr. Pavel Komínek, Ph.D., MBA klinika ORL a chirurgie hlavy a krku FN Ostrava povedal: "Skúsenosti s Vincentkou máme viac ako 30 rokov. Používame ju od začiatku 90. rokov predovšetkým u pacientov po operáciách nosných dutín. Vincentku používame tiež pri chronických a akútnych zápaloch horných ciest dýchacích. Predtým sme ju používali predovšetkým u dospelých pacientov, teraz čím ďalej tým viac aj u detí. Je preto dobre, že Vincentka prichádza s programom  zameraným na deti. Máme  s preparátom Vincentka a výrobkami na jej základe veľmi dobré skúsenosti, takže je možné očakávať, že priaznivé pôsobenie Vincentky ocenia tiež deti."

Vincentka je more  a človek pochádza z mora

MUDr. Jiří Skřivan, CSc., klinika ušná, nosná a krčná, 2.lekárska fakulta, FN Motol v Prahe doplnil: "Pracujem na detskej ORL klinike. Rovnako ako ostatní kolegovia, ktorí pracujú s deťmi, používam rád Vincentku. Prečo? Vincentka je more  a človek pochádza z mora, takže to prostredie je mu prirodzené. Preto má Vincentka liečivé účinky na ľudský organizmus ako pred operáciami, tak aj pri a po operáciách. Vincentka nie je len minerálka, ale z nej vyrábajú aj množstvo ďalších prípravkov, ktoré sú založené na tých soliach - ako je napríklad zubná pasta a krémy. Tie si obľúbili moje deti. Bolo by dobré keby sa o tom viacej  vedelo a tieto prípravy sa používali, lebo sú veľmi kvalitné."

Prof. MUDr. Jan Plzák, Ph.D, klinika ORL a hlavy a krku, 1.lekárska fakulta, FN Motol v Prahe to uzavrel: "Som veľmi rád, že sa Vincentka vo svojom programe zameriava aj teraz špeciálne na detských pacientov. Ja sa vo svojej praxi stretávam s dospelými pacientmi a som zvyknutý odporúčať Vincentku veľmi hojne. Doma mám tri deti, ktoré sú teraz bohužiaľ vo veku, ktorý je spätý s katarmi horných ciest dýchacích. Vincentka svojimi prostriedkami a zameraním na deti mi umožňuje, že môžem svoju prax uplatňovať i doma. To znamená odporúčať Vincentku dievčatám, ktoré  väčšinou trpia problémami s hlasmi a chlapcovi ktorý má často nosné problémy. Som rád, že ten efekt je veľmi pekný a Vincentku môžem používať po celý rok aj u svojich domácich pacientov"

Partnerstvo Vincentky a ORL

Svetoznáma minerálna voda Vincentka, prameniaca v kúpeľoch Luhačovice, je dlhodobo spätá s otorinolaryngológiou (ORL). Lekári ORL sú Vincentkou nadšení a využívajú jej liečivé účinky na prevenciu i ochorenia horných a dolných dýchacích ciest desiatky rokov. Liečivá minerálna voda Vincentka vstúpila do služieb ORL už dávno. Jej účinky na prevenciu i ochorení horných a dolných dýchacích ciest sú všeobecne známe. Spoluprácou so špičkovými pracoviskami a odborníkmi v oblasti ORL sa účinky priaznivo prejavujú v mnohých smeroch. Ukazujú ako najefektívnejšie s Vincentkou pracovať, ako rozširovať portfólio výrobkov, ako nachádzať ďalšie spôsoby jej využitia v liečebnom procese. Akciová spoločnosť Vincentka, ktorá obnovila plnenie minerálky Vincentky do fliaš pred 21 rokmi a vyrába z nej aj produkty, dlhodobo podporuje rad konferencií a pracovných stretnutí odborníkov z radov ORL.

Vyjadrenia lekárov sú aj na : https://www.youtube.com/watch?v=AmJ39x39rWM&feature=youtu.be

Viac informácií je na www.vincentka.cz

 


Chcete uverejni tto sprvu na Vaej strnke ? Pouite nasledovn kd.

Autor: admin
 

Hodnotenie lnku

Priemern hodnotenie: 0
Hlasov: 0

Zvote poet hviezdiiek:

Vynikajci
Vemi dobr
Dobr
Priemern
Zl

Monosti

Vytvoil Webdesign Dra-go.cz

as potrebn k spracovaniu strnky 0.05 seknd